16 Ekim 2015 Cuma

Top Eleven %100 Calisan Token Hilesi 2016 Güncel - Denendi


Top Eleven %100 Calisan Token Hilesi 

Top Eleven 2015 token, Top Eleven token hilesi, Top Eleven taktik hilesi, Top Eleven kazanma hilesi, Top Eleven calisan hile, Top Eleven 2015 calisan hile, 

Top Eleven Token 2016 HILESIARKADAŞLAR HILEYI INDIRMEK IÇIN 


1- Aşağıdaki Download Now a tıklayın 

2- Top Eleven Token Hilesi 2016  a tıklayın

3- -Marka yeni ıphone 6 alın- anketini tamamlayın. E posta adresını girin İndirme otomatik olarak başlayacaktır.      Eh be top eleven, beni bile top eleven token hilesiaramaya yönlendirdin ya daha ne diyeyim sana, hani sana verdiğim emekler ne oldu, kaç yıl oldu be ! 2016 yılında bile güncel top eleven token hilesi arar olduk. Oysa ki oyun ilk seviyelerdeyken ne kadar da eğlenceliydi, istediğimiz oyuncuyu, formayı istediğimiz token karşılığında alıyorduk. Hatta hiç unutmam 50 token’i çaylak bir oyuncuya vermiş ama yine de top eleven token hilesi aramamıştım. Bu günlerde top eleven token hilesi nasıl yapılır, nasıl kullanılır, nasıl indirilir, android top eleven token hilesi ve güncel top eleven token hilesi 2015 en çok arama yaptığım söz öbeklerinin başında geliyor.
Neyse kısmet böyleymiş deyim yaklaşık 5 yıldır süregelen top eleven deneyimlerimi paylaşayım. Biraz geçmişe değinecek olursak top eleven son günlerde adından sıkça bahsettiren, iyi kurgulanmış bir menajerlik oyunudur. Oyun online olarak oynanır ve gerçeğe yakınlığı ile çok sayıda kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır. Oyuncular kurdukları takımları kendileri yönetmektedir ve bağlandıkları her ağda kendileri gibi gerçek bir yönetici ile oyunu oynamaktadırlar. Ben de ilk duyduğumda inanamamıştım ama sonra oynayınca gerçek olduğunu fark ettim. Sonuçta bu güne kadar tüm futbol oyunlarını bilgisayara karşı oynamıştım ve bu oyununda bir şekilde bilgisayar tarafından yönetildiğini düşünmüştüm. Oynadıktan sonra ise oyunun tamamen gerçek kişiler tarafından yönetildiğini fark ettim. Top Eleven Token hilesi konusuna gelince kullandığım en kolaylaştırıcı formüldü. Oysa bana nasılda anlatılmıştı: ‘hile, oyunu geçiyorsun, üstün gelen sen oluyorsun…’ .

Top eleven token hilesi nasıl yapılır

Top eleven token hilesi olarak adlandırılan ama aslında hile bile olmayan bu formül oyunda sizin yönetiminizi daha da kolaylaştırmak adına geliştirilmiştir. Hile bir bölümü, bir oyunu ya da zor bir engeli hiç oynamadan geçmek demektir. Hâlbuki bu oyunda böyle bir şeyin olması bile imkânsızdır. İlk denediğimde oyunu kazanacağımı düşündürmüştü bana, fakat uyguladıktan sonra da oynamaya devam ettim ve yine kendim kazandım. Hile adı verilen formüller ise benim oyunda takıldığım yerleri daha rahat geçmemi sağladı sadece. Bir bölümü benim oynamamı engelleyerek değil de bana oyunda kolaylık sunarak geçmemi sağlayan bu formülü kullanmaya her oyunumda devam ettim. Asla hile olduğunu düşünmüyorum. Her oyuncunun yaptığı oyunu kolaylaştıran bu formülleri hem gerekli hem de oyunu kolaylaştırıcı buluyorum. Aksi halde top eleven token gibi bölüm atlaması bu kadar zor ve uğraştırıcı olan oyunu oynamak hiç de zevkli olmayacaktı. İnsan sonuç olarak yapamadığı şeyden bir süre sonra sıkılıyor ve pes ediyor, hâlbuki bunun yerine bölümü geçmesi kolaylaşsa devamında oyundan daha çok zevk alıyor. Ben bu oyunun zevkini ilk oynadığımda fark ettim ve oyundan vazgeçmeyeceğimi anladım. Bunun için de oyunda olabildiğince fark etmemi sağlayacak formüller arayıp buldum. İnanıyorum ki tüm oyuncular bunu yapıyor. Sonuç olarak hepimizin adil yarışması lazım bana göre.
Son günlerde en çok oynadığım ve çok bağlandığım oyun olan top eleven oyununun bu tarz hilelerle anılmasına rahatsız oldum. Ama benim gibi top eleven token hilesi adı altında kolaylaştırıcı formülleri kullanan oyuncu arkadaşlarım olduğunun da farkındayım. Hep beraber bunun bir hile olmadığını fark ettik ve biz içimiz rahat bir şekilde oyunu oynuyoruz. Her top eleven bağımlısının da bizim gibi bu formülleri kullanmasından yanayız. Zaten oyunun her seviyesi ve her sorunu için ayrıca bir formül bulunuyor ve bunu size olabildiğince açıklayıcı bir şekilde anlatıyor. Bu sayede bölümlerin sizi bıktırmasından çok siz rahat bir şekilde oyunda ilerlemeye başlıyorsunuz.
Unutmadan top eleven’de yasal yollarla token kazanma yöntemleri ise arkadaşlarını davet ederek token kazanma, sposorlarla anlaşma yaparak token kazanma, video izleyerek token kazanma, anketleri doldurarak, oyuncu satarak ve verilen görevleri yerine getirerek token kazanma olarak bir kaç bölüme ayrılıyor diyelim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder