1 Ağustos 2013 Perşembe

Top Eleven Token Hilesi Güncel Bölüm 2

Top eleven Token  hilesi,Top eleven Token  hilesi güncel,top eleven hilesi,top eleven hile,token hilei,token hilesi,top eleven token hile
Facebook Oyun hileleri diyince akla gelen ilk isim olan sonoyunhileleri.com sizler icin en yeni facebook oyun hilelerini sunmaya devam edicektir.Farmville 2 hileleri yanı sıra Metin2 hileleri, wolfteam hileleri, ve counster strike cs cfg hileleri de yayınlıyoruz. Empires allies hileleri, social empires hileleri, simcity social hileleri, the sims social hileleri, slingo top hileleri, poker hileleri ve yuzlerce facebook oyun hilesi ile sizlere tam bir hile keyfi sunmaya devam edecegiz. Bizler facebook oyun hileleri vb. online oyun hileleri gibi alanlarda sizler icin buyuk bir hizmet vermekteyiz lütfen hizmetlerimizin karsiligi olarak guzel yorumlarinizi bizden esirgemeyiniz ailemiz sizlerle daha nice yerlere siralara gelecektir..
7 ocak 2013 tarihli Top elevenTop eleven hileleriTop eleven jeton hilesiTop eleven tokenTop eleven token hileleriTop eleven token jeton hilesi, aşağıda verilmiştir.

Bizlere bir teşekkürü çok görmeyin.

Hilemizi aşağıdan beğenebilirisniz.

2012 2013 Top Eleven Bedava Jeton Kazanma, Token hile Kodu 2013, Top Eleven oyunu token hilesi nasıl kullanılır? Top Eleven oyununa girerek bu kodu kullanmak için en önemli şartlardan biri Facebook profilinizdeki yaşınız 18 üzeri olmalıdır. Aksi durumda hileyi yapamazsınız.
Dünya genelinde büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan Superbia oyunu, Cheetos Angry birds oyunu gibi takdir görmüş ve hastalık haline gelmiş oyunlardan biri olan Top Eleven oyununun şifresi ve hileleri konusunda açıklamak yapmak istedik. Yamanız gerekenleri sırasıyla uygulayın.
Eğer 18 yaşından küçükseniz, önce yaşınızı değiştirin, sonra Facebook’tan çıkış yapıp, tarayıcınızın önbelleğini temizleyin.
top eleven oyununda hergun jeton token kazanabilirsiniz ve bunlarıda yeni süper futbolcu transferlerinde kullanabilirisiniz arkadaşlar
Daha sonra giriş yaptığınızda hileyi kullanabileceksiniz. Top Eleven Football Manager oyununda tokenleri kazanmak için aşağıdaki adımları izleyin :
Facebook hesabınızla Top Eleven oyununa giriş yapın.
Eğer oyunu Türkçe oynuyorsanız en üstte bulunan “Jeton kazan” butonuna, İngilizce oynuyorsanız “Win Tokens” butonuna tıklayın.
Oradaki kategoriler bölümünden “Çevrimiçi Servisler” seçin.
CrowdFlower olan komple göreve tıklayın.
10 Credits kazanmak için sayfaya gidin.
Daha sonra “Devam Et” yazısına tıkladığınızda açılan sitede yarım saat bekleyince tokenleri kazanıyorsunuz.
30 dakika sonra tekrar sayfayı kapatıp işlemleri yeniden yaptığımızda tekrar token kazanıyorsunuz.
Bu sayede 6 – 7 saatte 55 – 60 token kazanabiliyorsunuz.
Her gün yarım saatte bir bu işlemi yaparak, her gün yeni bir süper futbolcu alabilirsiniz.
Bir önceki hilemiz olan Top eleven football manager hileleri taraftar hilesi 6 aralık 2012 burdan ulaşabilrsiniz.
Bir önceki yazımız olan Pyramidville hileleri hediye hilesi 7 ocak 2013 başlıklı makalemizde Pyramidville, Pyramidville hediye ve Pyramidville hediye hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder