1 Nisan 2016 Cuma

Top Eleven Hile - güncel videolu anlatım

               Top Eleven Hile konusu ile yine karşınızdayız arkadaşlar. Bu Top Eleven Hile ile oyundaki en yüksek zevki almanızı amaçlıyoruz. Her geçen gün büyüyen ve son zamanlarda aşırı bir ivme yakalayan oyun, son zamanlar clash royale trivia crack ile birlikte en çok oynanan oyun olma özelliğini taşıyor. Her şey bir yana bu oyun bir futbol oyunu ve özellikle bizim ülkemizde futbol kutsal desek yeridir. Bununla birlikte oyunu oynamaya başladığınızda futbol dünyasının içine adım atmış oluyorsunuz. Arkadaşlarınızla birlikte rekabet ettiğiniz için daha da bir zevkli hale geldiğini söylememiz gerekiyor. Tabi her şey bu kadar güzel ve ilgi çekici olunca daha da önemli olan şey hile oluyor. Bu Top Eleven Hilesi ile oyundaki rakiplerinizi daha kolay geçebileceksiniz.


Top Eleven Hile


           Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde kadro ve antrenman başlıklarından söz ettikten sonra şimdi sırada transfer bölümü var. Başka takımların oyuncuları satılığa çıktı ise Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisindeki bu kısımdan açık arttırma ile satın alabiliyorsunuz. Ekranı sola kaydırarak ek özellikleri görmenizde mümkün olacaktır.
            Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde kullanılan bu yönetim paneli ile kolay ve eğlenceli bir biçimde takımınızı yönetebilir ve yükseltebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar size android telefonun’dan Top eleven‘i oynarken nasıl token kazanacağınızı anlatıyorum….
İlk önce ip adresini değiştirmemiz lazım.bunun için google play markette arama bölümüne vpn yazıp Hotspot’u indirip çalıştıralım….
Oyunu açıp token’e tıklıyoruz ardından Trialpay’a tıklayınız…. Sonra
1
Bu görüntüdeki Watch a video ya tıklayınız..
2
Daha sonra Earn  1 token tıklayınız….
3
Gördünüz gibi video oynatılıyor.. ortalama 15 -28 sn sürüyor…
4
Ardından video bitince bu yazıyı, görürsünüz telefonunuzdan geri tuşuna basın..
5
Gördünüz üzere ilk resimde 7 vardı şimdikinde 8 tekrar tekrar izleyin 13 ile 15 tane token verebiliyor taaki video izlerken OOPSS…. diye hata verinceye kadar.
Bir önceki yazımız olan Editöre Sor : Sandroid başlıklı makalemizde top eleven android telefon sorunları ve top eleven android token hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder